• پنل یا سامانه ارسال اس ام اس چیست ؟

همانطور که می دانید این روز ها یکی از روش های بازاریابی و تبلیغات در زمینه  کسب و کار ارسال  پیامک است و یکی ازآسان ترین روش تبلیغاتی بحساب می اید . این روش می تواند باعث صرفه جویی هم در زمان و هم در هزینه شما  بشود .و شما مطمئن هستید که پیامک تلبلیفاتی که ارسال کرده اید بطور حتمی به دست مشتریهایتان رسیده است .و همینطور  به راحتی از تعداد تبلیغاتی که انجام داده اید مطلع می شوید. تبلیغات بصورت پیامکی روش پر بازده ای نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است .و در کمترین زمان از بهترین نتیجه برخوردار شوید.


پنل اس ام اس نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار یا سخت افزار خاصی ندارد و شما تنها با داشتن اینترنت و ثبت نام در پنل ملی اس ام اس می توانید به این سامانه دست پیدا کنید . در واقع این سامانه تحت وب می باشد.و می توانید در هر زمان یا مکان که بخواهید با دسترسی به اینتر نت وداشتن نام کاربری و پسورد وارد پنل شخصی خود در ملی اس ام اس شوید شوید و از طریق اینترنت به هزاران نفر در یک بازه ی زمانی خیلی کمی (در عرض چند ثانیه ) ارسال انجام دهید. 


سامانه ملی  اس ام اس دارای قابلیت های فروانی از قبیل ارسال و دریافت پیامک (پیامک های مسابقه ای پاسخگوی خودکار ...) . ارسال پیام کوتاه با توجه به رده سنی و جنسیت شما با انتخاب سال تولدی که مد نظر دارید و تعیین جنسیت ارسال انجام دهید  . میتوانید  با داشتن کد پستی هر منطقه با ان منطقه پیامک ارسال کنید .از دیگر قابلیت های سامانه ملی اس ام اس  ارسال از روی نقشه به هر منطقه ای که خواستید . شما میتوانید ارسال بر اساس تفکیک شماره های همراه اول و ایرانسل هم داشته باشید . و ارسال به شماره های که خودتان وارد دفترچه تلفن پنل شخصی خود کرده اید  یا حتی ارسال بصورت تکی از امکانات دیگر سامانه ملی اس ام اس منشی عضویت است.

برای نمایش و کار با پنل ارسال اس ام اس، ملی اس ام اس کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد پنل شده و از امکانات بهره مند شوید.

مشاهده دمو  پنل

نام کاربری : demo

کلمه عبور:demo