اپراتور 9000

اپراتور 9000

فهرست مطالب

 اپراتور 9000 چیست؟ یک اپراتور پیامکی است که خدمات خود را به دو دسته کلی اطلاع رسانی و تبلیغاتی تقسیم می کند. خطوط خدماتی اطلاع رسانی اپراتور 9000 برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به مشتریان، مانند اطلاع رسانی از رویدادها، ارسال کد فعالسازی و رمز عبور، و برگزاری مسابقات و قرعه کشی مورد استفاده قرار می گیرند. خطوط خدماتی تبلیغاتی اپراتور 9000 برای ارسال پیامک های تبلیغاتی به مشتریان و افزایش فروش مورد استفاده قرار میگیرد. با ملی اس ام اس همراه باشید.

شما میتوانید از خدمات ارسال اس ام اس انبوه ملی اس ام اس برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده نمایید.

مزایای استفاده از اپراتور 9000

اپراتور 9000 مزایای متعددی دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

1. ارسال پیامک به بلک لیست: یکی از بزرگترین مزایای اپراتور 9000 این است که می توانید با استفاده از آن به لیست سیاه مخابرات (بلک لیست) نیز پیامک ارسال کنید. این موضوع برای کسب و کارهایی که به دنبال افزایش مشتریان خود هستند بسیار مفید است.

2. ارسال لینک در پیامک: با استفاده از اپراتور 9000 می توانید بدون نیاز به ارائه مدارک، لینک در پیامک خود ارسال کنید. این موضوع برای تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار مفید است.

3. عدم نیاز به تمدید سالیانه: برخلاف سایر اپراتورها، خطوط 9000 نیازی به تمدید سالیانه ندارند. این موضوع باعث می شود تا در هزینه های شما صرفه جویی شود.

4. ثبت خط خدماتی حتی برای افراد حقیقی: برخلاف سایر اپراتورها، افراد حقیقی نیز می توانند برای خطوط 9000 تقاضا بدهند.

5. ثبت سرشماره خدماتی به صورت اختصاصی با مالکیت دائمی: سرشماره های 9000 به صورت اختصاصی و با مالکیت دائمی ثبت می شوند. این موضوع باعث می شود تا از سوء استفاده از سرشماره شما جلوگیری شود.

6. امکان ارسال پیامک به تمام اپراتورها: با استفاده از اپراتور 9000 می توانید به تمام اپراتورهای تلفن همراه در ایران پیامک ارسال کنید.

7. سرعت بالا در ارسال پیامک: اپراتور 9000 سرعت بالایی در ارسال پیامک دارد. این موضوع برای کسب و کارهایی که به دنبال ارسال سریع پیامک به مشتریان خود هستند بسیار مفید است.

8. قیمت مناسب: تعرفه های اپراتور 9000 نسبت به سایر اپراتورها مناسب تر است.

9. پشتیبانی قوی: اپراتور 9000 از پشتیبانی قوی برخوردار است. این موضوع باعث می شود تا در صورت بروز مشکل، به سرعت بتوانید راه حل آن را پیدا کنید.

معایب استفاده از اپراتور 9000

اپراتور 9000 مانند هر سامانه دیگری، معایبی نیز دارد که قبل از استفاده از آن باید آنها را در نظر بگیرید. در اینجا به برخی از معایب استفاده از اپراتور 9000 اشاره می کنیم:

1. عدم امکان ارسال پیامک منطقه ای: با استفاده از اپراتور 9000 نمی توانید به صورت منطقه ای پیامک ارسال کنید. این موضوع برای کسب و کارهایی که به دنبال تبلیغات در یک منطقه خاص هستند، می تواند مشکل ساز باشد.

2. عدم امکان ارسال پیامک بر اساس کد پستی: با استفاده از اپراتور 9000 نمی توانید بر اساس کد پستی پیامک ارسال کنید. این موضوع برای کسب و کارهایی که به دنبال تبلیغات به مشتریان خود در یک منطقه خاص هستند، می تواند مشکل ساز باشد.

3. عدم امکان ارسال پیامک به لیست سیاه خود: با استفاده از اپراتور 9000 نمی توانید به لیست سیاه خود پیامک ارسال کنید. این موضوع می تواند برای کسب و کارهایی که به دنبال ارسال پیامک به مشتریان قبلی خود هستند، مشکل ساز باشد.

4. نیاز به احراز هویت: برای استفاده از اپراتور 9000 باید احراز هویت کنید. این موضوع می تواند برای برخی از افراد مشکل ساز باشد.

5. قیمت بالاتر نسبت به برخی از اپراتورهای دیگر: تعرفه های اپراتور 9000 نسبت به برخی از اپراتورهای دیگر مانند خطوط سیمکارتی، می تواند کمی بالاتر باشد.

6. عدم امکان ارسال پیامک به صورت انبوه به شماره های تصادفی: با استفاده از اپراتور 9000 نمی توانید به صورت انبوه به شماره های تصادفی پیامک ارسال کنید. این موضوع می تواند برای کسب و کارهایی که به دنبال تبلیغات به صورت انبوه هستند، مشکل ساز باشد.

7. عدم امکان ارسال پیامک صوتی: با استفاده از اپراتور 9000 نمی توانید پیامک صوتی ارسال کنید.

8. عدم امکان استفاده از خطوط 9000 برای ارسال پیامک های خدماتی: با استفاده از خطوط 9000 نمی توانید پیامک های خدماتی مانند رمز عبور و کد فعالسازی ارسال کنید.

9. عدم امکان استفاده از خطوط 9000 برای دریافت پیامک: با استفاده از خطوط 9000 نمی توانید پیامک دریافت کنید.

10. عدم امکان استفاده از خطوط 9000 برای ارسال پیامک به خارج از کشور: با استفاده از خطوط 9000 نمی توانید به خارج از کشور پیامک ارسال کنید.

بیشتر بخوانید = اپراتور 9999 چیست؟

نحوه استفاده از اپراتور 9000

برای استفاده از اپراتور 9000 باید مراحل زیر را انجام دهید:

1. ثبت نام:

ابتدا باید در سامانه اپراتور 9000 ثبت نام کنید. برای ثبت نام باید اطلاعات خود مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

2. احراز هویت:

پس از ثبت نام، باید احراز هویت کنید. برای احراز هویت باید مدارک خود مانند کارت ملی و شناسنامه را بارگذاری کنید.

3. انتخاب خط خدماتی:

پس از احراز هویت، می توانید خط خدماتی خود را انتخاب کنید. خطوط خدماتی 9000 در دو نوع حقیقی و حقوقی ارائه می شوند.

4. شارژ حساب:

برای ارسال پیامک باید حساب خود را شارژ کنید. می توانید از طریق درگاه های بانکی آنلاین یا کارت شارژ حساب خود را شارژ کنید.

5. ارسال پیامک:

پس از شارژ حساب، می توانید از طریق پنل کاربری خود پیامک ارسال کنید. پنل کاربری اپراتور 9000 امکانات مختلفی مانند ارسال پیامک به صورت انبوه، ارسال پیامک به لیست سیاه، ارسال پیامک منطقه ای و ارسال پیامک بر اساس کد پستی را ارائه می دهد.

تعرفه های اپراتور 9000

تعرفه های اپراتور 9000 به عوامل مختلفی مانند نوع خط خدماتی، تعداد پیامک های ارسالی و زمان ارسال پیامک بستگی دارد. در اینجا به طور خلاصه به تعرفه های اپراتور 9000 اشاره می کنیم:

خطوط خدماتی حقیقی:
ارسال پیامک به اپراتورهای اول، دوم و سوم: هر پیامک 64 ریال
ارسال پیامک به اپراتورهای رایتل و بله: هر پیامک 80 ریال

خطوط خدماتی حقوقی:
ارسال پیامک به اپراتورهای اول، دوم و سوم: هر پیامک 56 ریال
ارسال پیامک به اپراتورهای رایتل و بله: هر پیامک 72 ریال

تعرفه های فوق برای ارسال پیامک در ساعات عادی (غیر از ساعات پیک) می باشند. تعرفه های ارسال پیامک در ساعات پیک (9 صبح تا 12 ظهر و 17 عصر تا 20 شب) 20% بیشتر از تعرفه های ساعات عادی می باشد. علاوه بر تعرفه های فوق، اپراتور 9000 هزینه های دیگری مانند هزینه فعالسازی خط، هزینه تمدید سالیانه و هزینه پنل کاربری نیز دریافت می کند.

بیشتر بخوانید = دایورت یک شماره به شماره دیگر

مقایسه اپراتور 9000 با سایر اپراتورها

اپراتور 9000 یکی از اپراتورهای پیامکی در ایران است که خدمات خود را در دو دسته کلی اطلاع رسانی و تبلیغاتی ارائه می دهد.

مزایای اپراتور 9000: امکان ارسال پیامک به بلک لیست، ارسال لینک در پیامک، عدم نیاز به تمدید سالیانه، ثبت خط خدماتی برای افراد حقیقی، ثبت سرشماره با مالکیت دائمی، سرعت بالا در ارسال پیامک، قیمت مناسب، پشتیبانی قوی
مزایای خطوط سیمکارتی: امکان ارسال پیامک منطقه ای، امکان ارسال پیامک بر اساس کد پستی، امکان ارسال پیامک به لیست سیاه

شماره 9000 مال کجاست؟

خطوط خدماتی 9000 به صورت اختصاصی و با مالکیت دائمی برای افراد حقیقی و حقوقی ثبت می شوند. مالک خط 9000 شخصی است که درخواست ثبت خط را ارائه داده و مدارک لازم را احراز هویت کرده است. پیش شماره 9000 متعلق به هیچ شخص یا شرکتی نیست. این پیش شماره توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اپراتور 9000 اختصاص داده شده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت نام

ثبت نام

"این بخش باید پر شود" indicates required fields

انتخاب پنل پیامکیاین بخش باید پر شود
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .