فعال کردن اس ام اس بانک ملی

فعال کردن اس ام اس بانک ملی -کد فعال سازی اس ام اس بانک ملی غیر حضوری

فهرست مطالب

فعال کردن اس ام اس بانک ملی یک ابزار کارآمد و ضروری برای مدیریت مالی و اطلاع‌رسانی‌های بانکی است که به مشتریان این بانک امکان می‌دهد تا به‌صورت لحظه‌ای از تراکنش‌ها، واریزها و برداشت‌ها مطلع شوند. این خدمت باعث افزایش امنیت حساب‌های بانکی، کاهش نیاز به مراجعه حضوری به شعب و تسریع در پیگیری امور مالی می‌شود. با فعال‌سازی این سرویس، مشتریان می‌توانند کنترل بهتری بر حساب‌های خود داشته و از هرگونه تغییرات و فعالیت‌های مالی به موقع آگاه شوند، که این امر به بهبود مدیریت مالی و کاهش ریسک‌های احتمالی کمک شایانی می‌کند.

شما میتوانید از خدمات ارسال اس ام اس انبوه ملی اس ام اس برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده نمایید.

کد فعال سازی اس ام اس بانک ملی غیر حضوری

برای فعال‌سازی خدمات اس ام اس بانک ملی به صورت غیر حضوری، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1. خدمات تلفن‌بانک:

با تماس با شماره تلفن 09622 (تلفن‌بانک ملی) و دنبال کردن راهنمای صوتی، می‌توانید خدمات اس ام اس خود را فعال کنید. در این روش، باید اطلاعات حساب بانکی و کارت ملی خود را آماده داشته باشید.

2. سایت بانک ملی:

از طریق وب‌سایت رسمی بانک ملی ایران (www.bmi.ir) وارد بخش “بانکداری الکترونیک” شده و سپس قسمت “خدمات پیامکی” را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید درخواست فعال‌سازی اس ام اس بانک را ثبت کنید.

3. اپلیکیشن بام:

با استفاده از اپلیکیشن بام (بانکداری الکترونیک بانک ملی)، پس از ورود به حساب کاربری خود، به قسمت تنظیمات یا خدمات حساب بروید و گزینه فعال‌سازی خدمات پیامکی را انتخاب کنید.

4. پیامک:

در برخی موارد، می‌توانید با ارسال یک پیامک به شماره‌ای که بانک ملی برای فعال‌سازی اعلام کرده است، خدمات اس ام اس خود را فعال کنید. برای اطلاع از این شماره، می‌توانید به سایت بانک ملی مراجعه کرده یا با مرکز تماس بانک ملی تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که ممکن است برای تکمیل فرآیند، نیاز به تایید هویت داشته باشید و برخی اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید.

2.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت نام

ثبت نام

"این بخش باید پر شود" indicates required fields

انتخاب پنل پیامکیاین بخش باید پر شود
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .